11 Şubat 2010 Perşembe

Harun-Eda Aşkında Son Sözü Kim Söyleyecek?

Melda'nın hamile olduğunu öğrenen Harun nasıl bir karar verecek?
Nisa, Batu'ya olan aşkına karşılık görebilecek mi?
Tolga yeni ailesiyle tanışacak mı?
Unutulmaz heyecanlı,tempolu ve romantik sahneleriyle bu akşam (10 Şubat Çarşamba) saat 22:20'de atv'de...

Harun, Melda’nın hamile olduğunu öğrenir. Melda’yla bu konuyu konuşmak üzere karmakarışık duygular içerisinde şirkete gider. Melda bebek konusunda neler söyleyecektir? Buna Harun’un tepkisi ne olacaktır?

Eda gerçekleri olduğu gibi Tolga’ya anlatmaya niyetlidir. Ancak bunu duyan Türkan, Eda’nın böyle bir şey yapması halinde olan biten her şeyi babasına anlatacağını söyler. Eda her şeye rağmen Tolga’ya Harun hakkındaki gerçeği anlatabilecek midir? Ya Türkan? O Cemil’e neler söyleyecektir? Onun yüreğinin de kendisi gibi sızlamasına izin verecek midir?

Diğer taraftan Nisa ve Batu arasındaki aşk gitgide alevlenmektedir. Nisa, Batu’yu her geçen gün daha da sevmektedir. Peki ya Batu?

Feyyaz ise evi terk etmiş, bir otele yerleşmiştir. Saadet, Harun’dan babasını eve getirmesini ister. Feyyaz eve dönecek, Arslanlı’lar yine eskisi gibi bir arada olabilecekler midir? İki kız arasında kalan Kerem kendisini en çok sevenle çıkmaya karar vermiştir. Gözde ve Burcu’ya aşk testi yapmaya karar verir. Ama testin sonuçları umduğu gibi olmaz.

Tolga, Feyyaz’ın teklifini kabul edip kardeşleriyle tanışmayı kabul edecek midir? Saadet’in tepkisi nasıl olacaktır? Harun-Eda aşkında son sözü kim söyleyecek? Melda’nın hamile olduğunu öğrenen Harun nasıl bir karar verecek? Tolga yeni ailesiyle tanışacak mı?

Hiç yorum yok: